Komunikační systémy a internet

Firemní IT se neobejde bez robustní komunikační infrastruktury. IP komunikace kombinuje více způsobů komunikace, díky čemuž dokáže sjednotit informace i uživatelské rozhraní napříč podnikovou a veřejnou sítí (pevnou i bezdrátovou) a vytváří konzistentní hlasové a datové prostředí. To redukuje náklady, ale také umožňuje efektivnější a flexibilnější práci.

Máme mnohaleté zkušenosti s instalací komunikačních systémů a jednotné komunikace (unified communications). Využíváme nejnovější technologie a produkty ověřených výrobců.

Na základě svých více než dvacetiletých zkušeností nabízíme expertní služby v oblastech návrhu, konfigurace, implementace a podpory komunikačních systémů. Po nasazení a zprovoznění systému vám poskytneme následnou podporu při správě nového řešení, o které se staráme po celou dobu jeho životního cyklu.

Navrhujeme celé firemní sítě a realizujeme je s využitím nejmodernějších postupů i technologií. Celý projekt – od konzultace, analýzy až po realizaci – řeší stabilní týmy IT specialistů, kteří jsou vyškoleni a certifikováni speciálně na nabízená řešení. Následně zajistíme správu sítě i její další rozvoj.

< zpět