Vyřešíme vaše starosti s firemním tiskem!

Se službou HP Managed Print Services (MPS) šetříte

XANADU_XZanalyzujeme stávající situaci a navrhneme řešení
XANADU_XTiskárny dodáme, nainstalujeme a následně i servisujeme
XANADU_XZařízení monitorujeme a optimalizujeme průběžné náklady
XANADU_XUvolníme ruce vašemu IT a přesto budou vaše data v bezpečí

Naši zákazníci

UniCredit Bank
Forbes
Český rozhlas
Blažek
Woco
Hanon Systems
AUtobinck
DB Shenker
Jihočeská vědecká knihovna
Město Mohelnice
Město Prachatice
Město Říčany
Nohelgarden
Senco
Varroc
Vistoria

Automatické dodávky originálního spotřebního materiálu HP i servis

Nenechte se brzdit dosluhujícími tiskárnami, outsourcing tiskových zařízení je ideální řešení pro střední i větší společnosti. Tiskárny HP jsou zárukou kvalitního a bezproblémového tisku a komfortu pro zaměstnance. Potřebujete multifunkce, inkoustové tiskárny, laserové tiskárny a originální spotřební materiál? O všechno se postaráme. Zbavíme vás starostí s hlídáním docházejícího spotřebního materiálu i funkčnosti vašeho tiskového parku.

Kvalitní tisk je základním pilířem každé moderní firmy.

Bezpečnost se týká i tisku,
my vám ji zajistíme

Nehlídáme pouze stav náplní a funkčnost tiskáren. Klademe důraz na bezpečí vašich firemních dat. Vaše data ohlídáme, ať už je skenujete u sebe v kanceláři nebo tisknete na dálku.

Za bezpečnost vašich zařízení ručíme!

íme, co naši zákazníci potřebují

Udržitelnost je samozřejmostí

Neúnavně pracujeme na minimalizaci dopadů na životní prostředí. Dejte nám na starost vaše tiskárny a my zmenšíme vaši uhlíkovou stopu, snížíme vaši spotřebu papíru, vylepšíme energetickou účinnost zařízení a optimalizujeme využití zdrojů – díky systematické práci při starosti o velké množství tiskáren snižujeme množství odpadu, lépe recyklujeme a využíváme dostupné zdroje.

Bezpečnost nenecháváme náhodě

Máme dlouhodobé zkušenosti,
nabízíme komplexní řešení

Máme rozsáhlé zkušenosti s firemním prostředím, správou sítí, bezpečností a tiskovými řešeními u zákazníků z řad středních i větších společností. Garantujeme vysokou dostupnost našich služeb a jejich vysokou kvalitu, profesionální přístup a férové jednání. Rádi vás přesvědčíme o tom, že jsme i pro vás ideální partner ve světě IT.

Máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat na +420 272 770 000 nebo info@xanadu.cz.

Víme, co naši zákazníci potřebují

Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2022

Společnost HP již tradičně uděluje svým obchodním partnerům ocenění Partner roku. Společnost XANADU si připsala další prvenství v oblasti tiskových služeb, tedy iMPS (managed print services).

Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2022

Případová studie

WOCO STV s.r.o. optimalizuje náklady řešením inkoustových tiskáren

Společnost WOCO STV na základě interní analýzy a auditu zjistila, že potřebuje vytvořit jednotné, jasné a dlouhodobé koncepční řešení tisku pro administrativní, logistickou a výrobní část společnosti.

Vypsané výběrové řízení na dodavatele, který by nastavil jednotnou koncepci firemní tiskové politiky, vyhrála společnost XANADU
s návrhem řešení využívajícího inkoustové tiskárny s technologií HP.

WOCO STV s.r.o. optimalizuje náklady řešením inkoustových tiskáren

HP tiskárny ideální pro externí správu a zabezpečení

Modelová řada HP LaserJet Managed

Multifunkční zařízení a tiskárny HP A3 i A4 představují budoucnost tisku. Chytré, zabezpečené a cenově dostupné tiskárny HP LaserJet Managed MFP jsou vyvinuty pro firemní prostředí. Finální produkty dizajnujeme s každým zákazníkem individuálně podle specifických firemních procesů, potřeb jednotlivých pracovních skupin a s přihlédnutím k dopadům na životní prostředí.

HP LaserJet Managed řady E800

Tato nová laserová tiskárna je obsluhována speciálně navrženým čtyřjádrovým procesorem HP, který garantuje rychlost tisku až 70 stran za minutu a možnost oboustranného skenování 300 obr./min. Tiskárna nabízí pestrou škálu dalších funcí a příslušentsví, které výrazně usnadní tisk všem uživatelům. Je vhodná do prostředí, kde se tiskne často a kde je kladen důraz na vysokou kvalitu tisku.

  • Jednodušší pracovní postupy a vyšší produktivita
  • Vysoký výkon a rychlost
  • Přizpůsobitelný a elegantní design
  • Nejbezpečnější tisk na světě1

Staráme se o IT významných firem střední velikosti i korporací z různých segmentů.

Vycházíme vstříc specifikům každého prostředí a zákazníkům, kteří využívají naše IT služby, nabízíme také vlastní helpdeskový systém.

UniCredit Bank
Forbes
Český rozhlas
Blažek
Woco
Hanon Systems
AUtobinck
DB Shenker
Jihočeská vědecká knihovna
Jihočeská vědecká knihovna
Město Mohelnice
Město Mohelnice
Město Prachatice
Město Prachatice
Město Říčany
Město Říčany
Nohelgarden
Senco
Varroc
Vistoria

Pokud provozujete 20 a více zařízení, pomůžeme vám zredukovat náklady na tisk až o 30 % a zmodernizovat vaši tiskárenskou flotilu!

V případě konkrétních dotazů neváhejte kontaktovat Davida Grelu na david.grela@xanadu.cz. Jinak ale budeme rádi za vyplnění formuláře, který nám pomůže si vytvořit představu o vašich potřebách.

Společnost XANADU se dlouhodobě specializuje na optimalizaci tisku u velkých zákazníků. Našim zákazníkům nabízíme individuální přístup a služby v průběhu celého procesu – od plánování až po zajišťování spotřebního materiálu.

XANADU a. s.
Žirovnická 2389/1a
106 00 PRAHA 106
IČ: 14498138

Uveďte počet tiskáren ve firmě