Služba HP Active Care vám zajistí spolehlivou záruku

Profesionální a prediktivní péče o vaše zařízení

HP Active Care
CarePack nové generace

Představte si, že se o  závadě vedoucí k výpadku dozvíte dříve, než se stane kritickou. Představte si, že si zařízení samo objedná opravu.

Vylepšená záruka fungující na platformě HP Tech Pulse je na základě nespočtu dat schopná predikovat chování zařízení a jeho případné selhání.

HP Care Pack

Co všechno je
HP Active Care?

Onsite podpora

Odborný servis bude proveden přímo na místě vašeho pracoviště včetně výměny náhradních dílů (pokud je to možné).

Kvalifikovaná vzdálená podpora

Některé problémy zvládnete vyřešit sami pomocí vždálené podpory od odborníků s mnohaletými zkušenostmi.

Podpora na cestách

HP Active Care vám zajistí, že vás na cestách nic nepřekvapí. Spolehlivou podporu garantuje u autorizovaných partnerů ve více než 90 zemích světa.

Vzdálená diagnostika

Zařízení umí samo odhalit a zalogovat problém u našeho servisního týmu. Vám už přijde pouze notifikace o tom, že problém řešíme.

Uchování vadných médií

Ti, kteří si zakládají na ochraně dat, mají možnost nechat si vadné médium u sebe.

Přehledy a reporty

K dispozici budete mít komplexní přehled prediktivní analýzy vašich koncových zařízení ve formě intuitivního dashboardu.

HP Proactive Insights

Plnohodnotný monitoring

Díky nástroji HP Proactive Insights máte neustálou kontrolu nad tím, jak vaše zařízení fungují. Prostřednictvím přehledných grafů vám ukáže například výkon baterií, procesorů nebo disků, takže můžete ušetřit své vzdálené zaměstnance frustrace ze situace, kdy jim jejich pracovní nástroj přestane nečekaně fungovat.

Snadno takézjistíte, jestli někteří z nich nepotřebují výkonnější pracovní nástroj. Mimo to hlídá také verze firmwaru a softwaru a pomáhá tak zajišťovat kompatibilní prostředí napříč celou organizací.

HP Wolf Pro Security

Bezpečnost především

Dvojice HP Sure Click a HP Sure Sence zajišťuje plnohodnotný antivir nové generace, ale zároveň další jistotu v podobě technologie HP Sure Click, která izoluje všechny MS Office soubory, PDF soubory i webové prohlížeče ve virtuálním prostředí. Poskytuje tak tedy další vrstvu ochrany proti proniknutí škodlivých kódů do koncových zařízení.

Další velice užitečnou bezpečnostní je tzv. Protect and Trace. Jedná se o funkci, která určí polohu ztraceného notebooku téměř kdekoli. V tom nejhorším případě lze notebook na dálku zamknout, případně ho vymazat.

Potřebujete se zárukou i nové zařízení?

HP EliteBook 860 G9 s procesorem Intel® CoreTM i5‑1240P (6T1P3EA)

Spolehlivost, kvalita, výdrž a ještě vyšší úroveň zabezpečení jsou klíčová slova pro popis nové generace HP EliteBooku 800 G9. Varianta 860 G9 se navíc pyšní šestnáctipalcovým displayem, který vám umožňuje dostat na plochu zase o něco víc obsahu.

 • Procesor Intel® CoreTM i5-1240P
 • Windows 11 Pro s instalovaným Windows 10 Pro
 • Displej 40,6 cm (16") IPS WUXGA (1920 × 1200)
 • Paměť 8 GB DDR5
 • Pevný disk 512 GB M.2 SSD NVMe
 • Grafická karta Intel® Iris Xe
 • Další: USB-C s Thunderbolt, USB 3.2, WiFi 6E, Bluetooth, HDMI, HD IR webkamera, čtečka otisků prstů, čtečka karet Smart Card, podsvícená klávesnice, zvuk Bang & Olufsen
 • Záruka 3 roky onsite
 • Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2022

  Společnost HP již tradičně předala ocenění HP Partner roku nejúspěšnějším obchodním partnerům v ČR. Během slavnostního galavečera, jež se uskutečnil 29. listopadu 2022 ve Dvoraně novorenesančního Rudolfina, bylo oceněno osm firem v devíti různých kategoriích.

  Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2021

  Staráme se o IT významných firem střední velikosti i korporací z různých segmentů.

  Vycházíme vstříc specifikům každého prostředí a zákazníkům, kteří využívají naše IT služby, nabízíme také vlastní helpdeskový systém.

  UniCredit Bank
  Forbes
  Český rozhlas
  Blažek
  Woco
  Hanon Systems
  AUtobinck
  DB Shenker
  Jihočeská vědecká knihovna
  Jihočeská vědecká knihovna
  Město Mohelnice
  Město Mohelnice
  Město Prachatice
  Město Prachatice
  Město Říčany
  Město Říčany
  Nohelgarden
  Senco
  Varroc
  Vistoria

  Přemýšlíte nad výběrem osobních počítačů pro zaměstnance?

  O váš požadavek se postará Martin, který se specializuje na optimalizaci prostředí osobních počítačů z hlediska výkonu, dostupnosti a zabezpečení. Jeho primárním cílem je zvýšení uživatelského komfortu a snížení technických incidentů.

  Martin se dlouhá léta pohybuje v konzultačních službách v oblastech návrhu, konfigurace, implementace a podpory infrastrukturních systémů a koncových zařízení. Pomůže vám zvolit ta správná zařízení pro vaši firmu a doporučí služby, díky niž bude zvolené řešení a zařízení dlouhodobě funkční a bezpečné.