Kontaktujte nás

Pořiďte si nejmodernější produkty a služby pro vaši IT infrastrukturu s HPE GreenLake

Žádné zbytečné náklady a složitosti, které jsou spojené s tradiční infrastrukturou.

HPE GreenLake s XANADU

Jsme český HPE Partner roku 2021 v kategorii GreenLake.
Pomůžeme vám implementovat, spravovat a podporovat každou nabídku HPE GreenLake.

Poskytujeme komplexní portfolio služeb, které zahrnuje monitorování, správu a optimalizaci každého systému. Pokud budete potřebovat přidat či ubrat další služby, nástroje či hardware, okamžitě vám je upravíme a vy tak budete mít vždy k dispozici kapacity, které potřebujete.

HPE GreenLake vám pomůže rychleji dosáhnout obchodních výsledků díky modelu as-a-service a díky širokému portfoliu dostupných technologií HPE. Jsme spolehlivý partner HPE a dodáme vám služby, které potřebujete, a které skutečně využijete.

GreenLake přináší do vaší IT infrastruktury flexibilitu cloudu postavenou na spolehlivých technologiích HPE.

Kompletní a předem nakonfigurovaný systém obsahuje veškerý hardware a software potřebný k okamžitému zprovoznění. HPE vám také zaručí správu systému po celou dobu jeho životnosti. To vše za měsíční předplatné, které je založeno na cenovém modelu „pay-for-use“.

Pay-for-use

Platíte jen za to, co používáte, a ne za to, co byste mohli používat. Průběžný monitoring instalace na základě širokého výběru metrik, jako je spotřeba na server, na gigabajt, na uzel kontejneru nebo na virtuální počítač, zaručí, že budete platit pouze za to, co opravdu používáte.

Správa kapacity IT

Měřené využití také poskytuje efektivní správu kapacity – IT oddělení bude vždy vědět, kolik kapacity se využívá a kdo ji využívá. GreenLake nabízí v případě potřeby dodatečnou kapacitu pro váš další růst. Kombinace měřeného využití a flexibilní kapacity pomáhá maximalizovat agilitu a zároveň se vyhnete nákladům spojeným s nadměrným poskytováním.

Řešení podle typu zátěže

HPE má řešení pro různé typy pracovních zátěží. Například virtualizační balíček pro virtualizované aplikace, nebo balíček vhodný pro softwarově definovanou infrastrukturu. Společnost HPE poskytuje řešení pro další typy pracovních zátěží – včetně úložišť, zálohování, správy databází, velkých dat, privátního cloudu a vysoce výkonných výpočtů.

Špičkový hardware

Základem těchto řešení je špičkový hardware HPE, který podporuje jednotlivé implementace GreenLake. Například virtualizační nabídka může využívat HPE SimpliVity a sofwarově definovaná infrastruktura HPE Synergy. Produkty GreenLake využívají také hardware HPE, například úložiště Nimble nebo servery ProLiant DL, a software a služby třetích stran, například Docker, Hadoop, SAP HANA, Nutanix AHV, VMware Cloud Foundation, Microsoft Azure a AWS. Škálování systémů je tak jednodušší a rychlejší, což vede k větší agilitě. Tyto funkce nejenže pomáhají zjednodušit provoz IT, ale také uvolňují pracovníky IT pro jiné činnosti.

Proliant_gen11

HPE GreenLake Central

GreenLake Central je integrovaná řídicí platforma správy, která nabízí jednotný pohled na celý provoz IT, včetně privátních a veřejných cloudů a okrajových prostředí. GreenLake Central poskytuje samoobslužný portál pro sledování využití, nákladů, zabezpečení, shody s předpisy, výkonu a dalších ukazatelů. Portál také umožňuje vývojářům a obchodním jednotkám najít a používat služby, které potřebují.

Proč zvolit HPE GreenLake

  1. Snadno nasazujte zdroje, kontrolujte náklady a plánujte kapacitu.
  2. Vyhněte se vysokým počátečním nákladům a nákladnému nadměrnému poskytování zdrojů a plaťte pouze za to, co používáte.
  3. Nedělejte si starosti s náklady díky škálovatelné kapacitě, která je připravena, kdykoli ji potřebujete.
  4. Uvolněte zdroje díky plně spravovaným cloudovým službám.
  5. Veškeré aktualizace a inovace budete mít funkční takřka okamžitě. S HPE GreenLake získáte větší kontrolu nad svými daty a nové aplikace spustíte v řádu minut. Vaše vývojáře už tak nebude nic zdržovat od dalších projektů.
  6. Spolupracujte s lídry v oboru, jako jsou Microsoft a Intel, kteří staví své plány na HPE GreenLake.

Český HPE Partner Roku 2021 v kategorii GreenLake

Jsme velice rádi, že se můžeme opět pochlubit titulem Partner roku 2021 v kategorii GreenLake od společnosti HPE Česká republika. Čtyři úspěšně zrealizované projekty v uplynulém roce dokládají, že v oblasti implementace řešení GreenLake patříme ke špičce na tuzemském trhu. Ukazuje se, že pronájem hardwaru a softwaru pro datová centra je správná cesta pro pořizování firemní IT infrastruktury.

HPE Partner roku 2021
Cloud, který přichází k vám