HP + Intel Core i9

Vychutnejte si nové funkce i vylepšený design HP EliteBooků 800 G9!

Devátá generace HP EliteBooků řady 800 poháněná procesory Intel® Core™ přichází s vylepšenými komponentami a funkcemi, které zvýší efektivitu práce a uživatelský komfort vašich zaměstnanců. Jsou spolehlivé, výkonné, bezpečné a sluší každému!

HP EliteBook řady 800
HP EliteBook řady 800
HP EliteBook řady 800
HP EliteBook řady 800

Dopřejte vašim zaměstnancům nové vychytávky

Dokonalá výbava pro profesionály

Nová generace EliteBooků 800 stojí za pozornost z mnoha důvodů. Jedním z těch hlavních je nová velikost displeje nejvyššího modelu HP EliteBook 860 G9, která čítá úctyhodných 16 palců! Na velikosti notebooku se tohle vylepšení paradoxně neprojeví, ale při práci s větším touchpadem a displejem si ho určitě všimnete. Za zmínku stojí také nová funkce HP Eye Ease, která trvale filtruje modrou složku světla, aniž by se to podepsalo na vnímání přesnosti barev.

Bezpečnost je u notebooků HP zajištěna několika způsoby. U deváté generace EliteBooků řady 800 najdete vše, co dnes patří k základům kybernetické bezpečnost – od snímače otisků prstů (přičemž k dispozici jsou i modely s technologiemi pro rozpoznání obličeje) po ucelený komplex bezpečnostních prvků HP Wolf.

HP EliteBook 860 G9

Ultralehkost i ultratenkost zůstávají

Přichází ovšem báječný mobilní procesor Intel Core Mobile 12. generace ve 3. generaci platformy Evo. Tyto procesory následují po desktopových čipech, které HP představilo již loni (máme na mysli Core i9-12900K). I když jsou tyto desktopové čipy rychlejší, nová výkonná hybridní architektura využívá vyhrazená jádra Performance (P) a Efficient (E), která posouvá práci osmistovkových notebooků zase o něco dál. Výkonnostní hybridní architektura diferencuje jednotlivá jádra, která se pak zaměřují na daný úkol (P-jádra). Současně E-jádra využívají podstatně méně energie, čímž parádně zvládají úkoly na pozadí. Tomu napomáhá technologie Intel Thread Director (hardwarová abstraktní vrstva HAL) ve spojení s Windows 11.

HP EliteBook 860 G9
Novodobý carepack

HP Active Care

Představte si, že se o závadě vedoucí k výpadku dozvíte dříve, než se stane kritickou. Představte si, že si zařízení samo objedná opravu. Vylepšená záruka fungující na platformě HP Tech Pulse je na základě nespočtu dat schopná predikovat chování zařízení a jeho případné selhání.

HP CarePack

Výhody HP EliteBooků

Precizní
design

Navrženo s krytem z obráběného hliníku a novým snadno otevřeným předním okrajem. Klávesnice je vyrobena z 50 % recyklovaných DVD.

Čistý
výkon

Výkonný a energeticky efektivní procesor Intel® CoreTM 12. generace vám umožní pracovat pohodlně celý den odkudkoli.

Ohromující
displej

Vyberte si z volitelného ultra jasného displeje se svítivostí 1000 nitů a dotykových možností s flexibilním sklonem 170 stupňů.

Pokročilý
zvuk

Hovory znějí ostře a jasně s pokročilými funkcemi, jako jsou HP AI Noise Reduction, HP Clear Voice a Sound Calibration.

Dostupné konfigurace

SEO popis
HP EliteBook 860 G9

Windows 11 Pro

Procesor
Intel® Core™ 12. generace

Displej
40,6 cm (16") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
až 64 GB (2 x DDR5 Dual Channel, SODIMM)

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMe™ M.2 SSD

Grafická karta
Integrovaná Intel ADL Graphika

Doplňky
2 × USB 3.1 Gen1 (1x charging port, 1/side), 2 x USB-C® (ThunderboltTM 9), 1x HDMI 2.1b, 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, nano SIM slot, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

SEO popis
HP EliteBook 840 G9

Windows 11 Pro

Procesor
Intel® Core™ 12. generace

Displej
35,6 cm (14") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
až 64 GB (2 x DDR5 Dual Channel, SODIMM)

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMe™ M.2 SSD

Grafická karta
Intel™

Doplňky
2 x USB 3.1 Gen1 (1x charging port, 1/side), 2 x USB-C® (ThunderboltTM 9), 1x HDMI 2.1b, 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, nano SIM slot, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

SEO popis
HP EliteBook 860 G9

Windows 11 Pro

Procesor
Intel® Core™ 12. generace

Displej
33,8 cm (13,3") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
16 GB DDR5

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMeTM M.2 SSD

Grafická karta
Intel™

Doplňky
3x USB-A 3.2 Gen13.1 (1 × charging port, 1/side), 1 USB-C® (Thunderbolt™ 9), 1x RJ-45, 1x HDMI 2.1b, 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, 1xnano SIM slot External, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2022

Společnost HP již tradičně předala ocenění HP Partner roku nejúspěšnějším obchodním partnerům v ČR. Během slavnostního galavečera, jež se uskutečnil 29. listopadu 2022 ve Dvoraně novorenesančního Rudolfina, bylo oceněno osm firem v devíti různých kategoriích. XANADU bylo jednou z nich.

HP ZbookFamily

Máte zájem o některý z dostupných modelů?
Napište nám!

O váš požadavek se postará náš specialista v oblasti osobních počítačů, Martin Herain. Martin se dlouhá léta pohybuje v konzultačních službách v oblastech návrhu, konfigurace, implementace a podpory infrastrukturních systému. Pomůže vám vybrat ta správná zařízení pro vaši firmu a doporučí služby, díky nimž bude zvolené portfolio šlapat jako hodinky.