HP windows
Společnost HP doporučuje Windows 11 Pro pro firmy.

Vychutnejte si nové funkce i vylepšený design HP EliteBooků 800 G9!

Devátá generace HP EliteBooků řady 800 přichází s vylepšenými komponentami a funkcemi, které zvýší efektivitu práce a uživatelský komfort vašich zaměstnanců. Jsou spolehlivé, výkonné, bezpečné a sluší každému!

Dopřejte vašim zaměstnancům nové vychytávky

in work

Dokonalá výbava pro profesionály

Nová generace EliteBooků 800 stojí za pozornost z mnoha důvodů. Jedním z těch hlavních je nová velikost displeje nejvyššího modelu HP EliteBook 860 G9, která čítá úctyhodných 16 palců! Na velikosti notebooku se tohle vylepšení paradoxně neprojeví, ale při práci s větším touchpadem a displejem si ho určitě všimnete. Za zmínku stojí také nová funkce HP Eye Ease, která trvale filtruje modrou složku světla, aniž by se to podepsalo na vnímání přesnosti barev.

Bezpečnost je u notebooků HP zajištěna několika způsoby.
U deváté generace EliteBooků řady 800 najdete vše, co dnes patří k základům kybernetické bezpečnost – od snímače otisků prstů (přičemž k dispozici jsou i modely s technologiemi pro rozpoznání obličeje) po ucelený komplex bezpečnostních prvků HP Wolf.

AMD Ryzen

Ultralehkost i ultratenkost zůstávají, přichází ovšem báječný mobilní procesor Intel Core Mobile 12. generace ve 3. generaci platformy Evo. Tyto procesory následují po desktopových čipech, které HP představilo již loni (máme na mysli Core i9-12900K). I když jsou tyto desktopové čipy rychlejší, nová výkonná hybridní architektura využívá vyhrazená jádra Performance (P) a Efficient (E), která posouvá práci osmistovkových notebooků zase o něco dál. Výkonnostní hybridní architektura diferencuje jednotlivá jádra, která se pak zaměřují na daný úkol (P-jádra). Současně E-jádra využívají podstatně méně energie, čímž parádně zvládají úkoly na pozadí. Tomu napomáhá technologie Intel Thread Director (hardwarová abstraktní vrstva HAL) ve spojení s Windows 11.

planet

Co dalšího nabízí nové EliteBooky 800?

Mluvíme o elegantním a tenkém stroji, takže porty jsou zachovány jen ty důležité - 2x USB-A 3.1, 2x USB-C s Thunderbolt 4, HDMI, sluchátka/mikrofon a slot nano-SIM. Tento slot SIM je určen pro volitelné modemy 4G LTE nebo 5G, které lze nakonfigurovat.

Již zmíněný displej o velikosti 16" u verze HP EliteBook 860 G9 poskytuje v konstrukci notebooku výjimečně velkorysý prostor pro ještě větší touchpad i klávesnici. Vaši zaměstnanci ho budou milovat.

AMD Ryzen

Společnost HP dlouhodobě usiluje o udržitelnost ve všem, co dělá. Platí to i pro nové EliteBooky 800 nové generace. Nejen, že jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, při svém vývoji prošly mhoha testy, které potvrzují, že i co se týká výdrže a energetické náročnosti, jsou k životnímu prostředí šetrné. Uveďme certifikace ENERGY STAR, EPEAT Gold nebo TCO.

Výhody HP EliteBooků

Precizní design

Navrženo s krytem z obráběného hliníku a novým snadno otevřeným předním okrajem. Klávesnice je vyrobena z 50 % recyklovaných DVD.

Čistý výkon

Výkonný a energeticky efektivní procesor Intel® CoreTM 12. generace vám umožní pracovat pohodlně celý den odkudkoli.

Ohromující displej

Vyberte si z volitelného ultra jasného displeje se svítivostí 1000 nitů a dotykových možností, které umožňují pracovat s flexibilním sklonem 170 stupňů.

Pokročilý zvuk

Hovory znějí ostře a jasně s pokročilými funkcemi, jako jsou HP AI Noise Reduction, HP Clear Voice a Sound Calibration.

Dostupné konfigurace

HP EliteBook 860 G9


Windows 11 Pro

Procesor Intel® CoreTM 12. generace

Displej
40,6 cm (16") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
až 64 GB (2 x DDR5 Dual Channel, SODIMM)

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMeTM M.2 SSD

Grafická karta
Integrovaná Intel ADL Graphika

Doplňky
2 × USB 3.1 Gen1 (1x charging port, 1/side), 2 x USB-C® (ThunderboltTM 9), 1x HDMI 2.1b , 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, nano SIM slot, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

HP EliteBook 840 G9


Windows 11 Pro *

Procesor Intel® CoreTM 12. generace

Displej
35,6 cm (14") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
až 64 GB (2 x DDR5 Dual Channel, SODIMM)

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMeTM M.2 SSD

Grafická karta
Intel™

Doplňky
2 x USB 3.1 Gen1 (1x charging port, 1/side), 2 x USB-C® (ThunderboltTM 9), 1x HDMI 2.1b , 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, nano SIM slot, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

HP EliteBook 830 G9


Windows 11 Pro *

Procesor Intel® CoreTM 12. generace

Displej
33,8 cm (13,3") IPS Full HD AntiGlare (1920 × 1200)

Paměť
16 GB DDR5

Pevný disk
až 2 TB PCIe® Gen4x4 NVMeTM M.2 SSD

Grafická karta
IntelTM

Doplňky
3x USB-A 3.2 Gen13.1 (1 × charging port, 1/side), 1 USB-C® (Thunderbolt™9), 1x RJ-45, 1x HDMI 2.1b , 1x Combo Audio, Smart Card/NFC option, 1xnano SIM slot External, klávesnice odolná proti polití, kamera, s funkcemi: HP noice reduction, HP Clear Voice, Sound Calibration a HP Super Resolution

Záruka
3 roky

Česká lokalizace operačního systému a klávesnice.

HP Active Care
Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2021

Společnost XANADU byla oceněna jako největší HP iMPS partner za rok 2021

Společnost HP již tradičně uděluje svým obchodním partnerům ocenění Partner roku. V letošním roce je význam tohoto poděkování za vzájemnou spolupráci ještě akcentován obrysy nelehké situace ve společnosti i na trhu. Partnerem roku 2021 se v České republice stalo celkem 10 společností, které zvítězily v jednotlivých kategoriích.

Máte zájem o některý z dostupných modelů?
Napište nám!

O váš požadavek se postará náš specialista v oblasti osobních počítačů, Martin Herain. Martin se dlouhá léta pohybuje v konzultačních službách v oblastech návrhu, konfigurace, implementace a podpory infrastrukturních systému. Pomůže vám vybrat ta správná zařízení pro vaši firmu a doporučí služby, díky nimž bude zvolené portfolio šlapat jako hodinky.