Spravovaná komunikační řešení

XANADU se v oblasti komunikačních řešení soustředí na nasazování produktů Microsoft, s nimiž máme dlouhodobé zkušenosti. V oblasti sjednocené komunikace poskytujeme implementaci produktů od společnosti Microsoft, zejména Exchange Server a sadu Office 365, která nabízí centrum pro týmovou práci.

Nástroj Microsoft Teams také nahrazuje Skype pro firmy jako profesionální řešení pro online schůzky od Microsoftu. Microsoft Teams integruje v jedné aplikaci funkce pro zasílání rychlých zpráv, videokonference, volání a spolupráci na dokumentech, a můžete tak objevovat nové možnosti, jak pracovat společně a přitom efektivně.

K outsourcingu IT služeb, které zajišťujeme, patří také správa firemních serverů. Zkonsolidujeme serverové prostředí, nasadíme monitoring služeb, nastavíme Microsoft Exchange a vše zabezpečíme pomocí vyhovujícího firewallu a antivirového systému.

Máme dlouhodobé zkušenosti s projekty různých velikostí, obsloužíme veškeré aspekty vaší firemní infrastruktury. Pomůžeme vám také s veškerým softwarovým zázemím ve vaší společnosti a postaráme se o licence.

< zpět