Koncová zařízení a periferie

V rámci svých služeb IT outsourcingu vybavíme vaši firmu stolními počítači, notebooky, pracovními stanicemi, tiskárnami, multifunkčními zařízeními i plotry a zajistíme jejich pravidelnou údržbu a servis. Dodáváme kvalitní a prověřené produkty předních světových výrobců, jako jsou HP, Dell a Lenovo, Fujitsu, které jsou vhodné do firemního prostředí a uspokojí i náročné typy provozů. Součástí je i plnění stanovených parametrů servisu (SLA).

Firemní IT využívající moderní hardware je agilnější a přináší vysoký pracovní komfort i vašim zaměstnancům. Současná nabídka předních výrobců čítá kvalitní notebooky, výkonné pracovní stanice i řadu periferií, díky kterým bude vaše firemní IT dlouhodobě bezproblémově fungovat.

V případě jakýchkoliv problémů zajistíme záruční i pozáruční servis výpočetní techniky. Jsme autorizovaný servis HP a Lexmark, a postaráme se i o další značky.

Nový hardware vaší firemní infrastruktuře pomůže a nákupem nového hardwaru můžete také například podpořit migraci na systém Windows 10, který měl být už standardem i ve firemním prostředí. Pomůžeme vám zvolit ty nejvhodnější produkty, jsme partnery nejvýznamnějších výrobců výpočetní techniky, zajistíme profesionální dodání, instalaci i zaškolení.

Dodáváme spolehlivý hardware, díky kterému bude vaše firemní IT rychlejší, flexibilnější a také bezpečnější. V rámci outsourcingu IT se o veškerá zařízení postaráme po celý jejich životní cyklus a zajistíme, abyste měli IT bez zbytečných nákladů i starostí.

< zpět