Datová úložiště, zálohování a archivace

S velkým množstvím dat se dnes potýkají všechny organizace. Firemní data je proto zapotřebí vhodně zajistit. Na trhu je dostupná široká nabídka úložných systémů, archivačních nástrojů a zálohovacích řešení.

Pokud nemáte interní IT oddělení, rádi vám v rámci outsourcingu IT pomůžeme s výběrem i nasazením ideálního řešení. Ať už zvažujete disková pole s využitím flashových technologií, nebo sháníte archivační úložiště pro dlouhodobé uložení dat, jsme tu pro vás. Provedeme analýzu a společně specifikujeme vaše požadavky a očekávání, abychom vám mohli poskytnout ideální řešení pro ukládání, zálohování a archivaci dat.

Nasadíme u vás podniková úložiště značek HPE, IBM, Dell EMC, NetApp či Hitachi, která představují spolehlivý a cenově příznivý způsob ukládání dat. V portfoliu máme řešení pro velkokapacitní ukládání dat pro firmy, archivaci dat a jejich zálohování.

Pokryjeme celé vaše firemní IT, zajistíme profesionální dodávky hardwaru i softwaru tak, aby odpovídaly vašim požadavkům i potřebám. Připravíme vám řešení na míru, vždy s ohledem na vámi stanovený rozpočet.

< zpět