Služby a řešení

Žádné neočekávané náklady na IT, garance funkčnosti stávajících systémů, pravidelné paušální poplatky, školení zaměstnanců i vlastní helpdesk – známe řešení na vaše problémy s IT.

Převezmeme zodpovědnost za vaše firemní IT.

Správa a rozvoj IT

IT infrastruktura podniku vyžaduje odpovídající péči a v souladu s vývojem nových technologií také systematický rozvoj. Spolehlivý a nepřetržitý provoz bez výpadků či neplánovaných nákladů jsou aspekty, které představují významnou konkurenční výhodu. Kompletní správa IT, kterou svým zákazníkům poskytujeme, zahrnuje například podporu uživatelů na základě smluvně stanovených podmínek (SLA) a pravidelné paušální poplatky, díky kterým budete mít vždy kontrolu nad svými výdaji. Správa firemního IT je obor, kterým se zabýváme dlouhodobě a na základě zkušeností nabízíme prvotřídní outsourcing správy hardwaru i softwaru, správu centrálních prvků IT infrastruktury, a to včetně serverů a sítí.

Zmodernizujeme a rozšíříme vaši IT infrastrukturu dle požadavků na nové funkce či optimalizaci provozu. Inovujeme serverové vybavení, síťovou infrastrukturu i uživatelská PC a notebooky. Migrujeme počítače, notebooky i servery na nové operační systémy a ekologicky likvidujeme starý a nepotřebný hardware.

Vyřešíme provoz vaší IT infrastruktury, vybudujeme nové IT systémy a společně vytvoříme funkční strategii pro rozvoj firemní IT infrastruktury, která bude v souladu s vašimi potřebami a podnikatelskými záměry. Postaráme se o konfiguraci firemní sítě, optimalizaci hardwarových a softwarových zdrojů i jejich kompletní modernizaci.

Správa a rozvoj IT

Outsourcing IT

Zaručíme vám bezporuchový provoz firemního IT a jeho bezproblémovou správu. Převezmeme kompletní péči o koncová zařízení, zajistíme správu síťové infrastruktury a obstaráme IT bezpečnost. Vše s transparentními náklady ve formě paušálních měsíčních plateb. V rámci různých úrovní služeb outsourcingu můžeme převzít kompletní správu vaší IT infrastruktury, nebo jen vybraných částí.

Částečný outsourcing

Přinášíme správu IT, která bude na míru vašim specifickým potřebám. Nabízíme pronájem hardwaru od koncových stanic přes servery, datová pole až po datová centra. Postaráme se o dodávku, montáž, instalaci, pravidelnou profylaxi a servis. Po skončení životnosti zařízení dodáme nový model. Operativní pronájem techniky zajistí, že vás nezaskočí neočekávané výdaje a budete mít větší kontrolu nad svými prostředky.

Kompletní outsourcing IT

Nechte na nás kompletní správu firemního IT. Převezmeme a zkonsolidujeme vaše IT oddělení a začleníme jej do struktury týmu XANADU. Jsme schopni převzít kompletní správu vaší IT infrastruktury a zajistit vám efektivní provoz, systematický rozvoj, modernizaci a okamžité řešení případných incidentů. Outsourcing IT je rovněž řešení na nedostatek IT odborníků a jejich náročnou zastupitelnost – díky našim službám už pro vás nebude firemní IT představovat žádné starosti.

Outsourcing IT

Dodávky hardwaru a softwaru

Zajišťujeme dodávky hardwaru i softwaru do firem, přímo na vaši adresu, v souladu s vašimi potřebami a požadavky. Naše pobočková síť pokrývá celou Českou republiku, hardware a softwarové nástroje dodávají a instalují přímo naši IT specialisté nebo smluvní partneři. Nasazení hardwaru, instalace softwaru a jeho zprovoznění na místě je pro nás samozřejmost. Konfigurace hardwaru uzpůsobíme vašim specifickým požadavkům. Zaškolíme uživatele i správce.

Dodávky hardwaru a softwaru

Podniková IT infrastruktura a komunikace

Kompletně navrhneme a připravíme síťovou infrastrukturu tak, aby vyhovovala vašim požadavkům a poskytovala stabilní a bezpečné prostředí pro provoz aplikací. Máme bohaté zkušenosti s návrhem rozsáhlých a komplikovaných síťových prostředí.

Budujeme kabeláže v budovách podle standardů s ohledem na místní podmínky, a to jak z metalických tak i optických prvků. Realizujeme také plně bezdrátová řešení pro celá firemní prostředí a možností postupného růstu.

Síťová infrastruktura a komunikace

Virtualizace

Poskytujeme poradenství a konzultace při přípravě virtualizačních řešení. Zajistíme návrh, dodávku, implementaci i podporu virtualizačních řešení. Soustředíme se na virtualizace datových úložišť, virtualizaci klientů a aplikací, virtualizaci desktopů, virtualizace prezentace aplikací (terminálové služby), což přináší zefektivnění provozu, konsolidaci úložných a výpočetních kapacit, flexibilitu a zároveň snížení nákladů na správu a pořizování nového hardwaru. Virtualizace také představuje účinný způsob zvýšení celkové bezpečnosti a spravovatelnosti firemní IT infrastruktury. Pro virtualizační řešení využíváme produkty předních výrobců, jako jsou Microsoft a VMware.

IT bezpečnost, bezpečnostní řešení

S použitím nejmodernějších technologií zabezpečíme IT prostředí podle vašich potřeb. Portfolio dodávaných řešení pokrývá běžně používané produkty pro koncová zařízení (pracovní stanice, tablety a smartphony), servery (souborové i aplikační), přístupové body do firmy (firewally, SMTP brány, VPN apod.) a vzdálené lokality a jejich bezpečné spojení s centrálou, stejně tak sofistikované ochrany data před zcizením (Data Loss Protection) nebo poškozením. Naši konzultanti navrhnou vhodné zabezpečení proti útokům zvenku, zevnitř i z řad zaměstnanců.

Vysoká kvalita služeb

Podpora a servis

V XANADU si stojíme za tím, že dodání hardwaru, zprovoznění softwarového řešení nebo kompletní správa IT infrastruktury je teprve začátkem vzájemné spolupráce. Ke všem službám a produktům XANADU náleží kompletní technická podpora a profesionální servis. Jsme certifikovaný servisní partner HP a Lexmark. Technickou podporu poskytujeme buď přímo, nebo formou eskalace požadavku k výrobci.

podpora-a-seraPodpora a Servisvis-3

Domluvme se osobně!

Sháníte profesionálního partnera, kterému svěříte správu firemního IT? Zaujaly vás naše služby, potřebujete poradit nebo nasměrovat? Rádi vám pomůžeme a domluvíme se na dalším postupu. Pro bližší informace stačí zavolat nebo nám pošlete e-mail.

Vysoká kvalita služeb po celé ČR

Jsme jedna z mála firem, která stále disponuje sítí poboček po celé České republice i na Slovensku. Díky důmyslné pobočkové síti, kterou XANADU vybudovalo, jsou koncoví zákazníci obsluhováni v pěti lokalitách v České republice (Pardubice, Praha, České Budějovice, Ostrava, Brno). Všude tak nabízíme stejnou kvalitu a úroveň služeb, jsme schopni poskytnou rychlejší servis a výrazně jsme snížili dobu případného zásahu a opravy.

Kontakt

XANADU a.s.

IČ: 14498138
DIČ: CZ14498138

ID datové schránky: cpcg3fv

Společnost je vedena v OR Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 17555.

Otevírací doba

PO-PÁ, 08.00 – 16.30

Technická podpora

servis@xanadu.cz

Pokud chcete nahlásit servisní incident,
využijte formulář zde.

TeamViewer XANADU Quick Support ke stažení.

Pobočky

Praha

Žirovnická 2389 (budova ČTK)
106 00 Praha 10

Obchod: +420 283 891 154
Servis: +420 272 764 400

Pardubice

Štrossova 291
530 02 Pardubice

Obchod: +420 466 611 773
Servis: +420 466 616 130

České Budějovice

Chelčického 95/15
370 01 České Budějovice

+420 386 352 966

Brno

Vídeňská 148/104b (areál PSK Group)
619 00 Brno

+420 513 034 152

Ostrava

Fráni Šrámka 5
709 00 Ostrava

+420 596 611 060